Vila Tafaj

Rr.Mine Peza, Nr. 86, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Vila Tafaj gjendet në qender të kryeqytetit shqiptar dhe është ndërtuar në vitet ’30 sipas nje stili italian. Vila Tafaj e filloi aktivitetin e saj si një biznes familjar me një restorant i cili u be i famshëm për gatimin dhe mikpritjen e tij. Ajo është kthyer tani në një hotel të pastër dhe komfort mjaft të kërkuar, duke i ofruar klientëve të saj një pozicion në qendër, ushqim dhe shërbim të mirë. Në çmimin e dhomave përshihet minibari dhe lavanteria falas.

Dhomat
Vila Tafaj ka 25 dhoma nga të cilat 7 janë dyshe, 8 janë dopjo, 8 janë teke, 1 treshe dhe 1 suite.
Kujdes: Çmimi më i lirë për dhomë teke që shfaqet më poshtë është ai i dhomave më të vogla me vetëm një krevat tek.

Komentet e Klienteve

Shkelqyeshem 4.18 / 5.0 Bazuar ne 17 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Sherbim lavanderie
 • Salle konference
 • Kuzhine tradicionale
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Ajer te kondicionuar
 • Televizor satelitor
 • Internet kabllor falas
 • Telefon
 • Banje me dush
 • Tharese flokesh
 • Minibar

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli