Trego Harten
Vleresimet e Klienteve
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. keq
 2. mire
 3. Shkelqyeshem
Cmimet nga
0 - 500
Klasifikimi me Yje
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Ulet
 2. mesatare
 3. Me te mira
Facilitete
 • Rendit sipas:
 • I Rekomanduar
 • Me i Shitur
 • Popullariteti
 • Me te mirat
 • Cmimi me i mire
 • Emri i Hotelit

Hotele te Lira ne Tirana

Kategoria e hoteleve te paraqitura ketu eshte nje menyre me e shpejte per te gjetur akomodim ekonomik ne Shqiperi. Keto hotele sigurisht gjenden ne pothuaj te gjithe qytetet qe kemi paraqitur ne faqe. Perzgjedhja e tyre eshte bere ne menyre te tille qe cmimet ekonomike qe ofrojne te mos kompromentojne kurrsesi cilesine dhe kushtet qe duhet te ofrojne. Edhe pse hotelet ekonomike te kryeqytetit, Tiranes jane me te shtrenjta se te qyteteve te tjera, ato jane prape se prape shume me te arsyeshem ne cmime se hotelet e ketij lloji ne kryeqytete te tjera Europiane. Sigurisht hotelet e paraqitura ne kete seksion ofrojne disa prej akomodimeve me te lira ne Shqiperi.
Rruga e Bogdaneve nr 4, Tirane, Shqiperi
Harta Disponibilitet:
Hotel Serenity ndodhet ne Tirane dhe ofron nje akomodim me ...lexo me shume
  Autostrada Tirana-Durres, Km. 7, Tirane, Shqiperi
  Harta Disponibilitet:
  Resort Te Stela ndodhet në autostradën Tiranë-Durres, km i ...lexo me shume
   Rr.Nikolla Jorgo, 24/5, Tirane, Shqiperi
   Harta Disponibilitet:

   Kemi kënaqësinë t’ju prezantojme një hotel të ri, por me...lexo me shume

    Rr.Aleksander Moisiu, Nr 12, Tirane, Shqiperi
    Harta Disponibilitet:

    Bermoni është një hotel modern i ndërtuar në vitin 2002,...lexo me shume

     Rr. Tefta Tashko Koco, Nr. 2, Tirane, Shqiperi
     Harta Disponibilitet:
     Hotel Jolly gjendet ne qender te Tiranes, vetem 500 m larg ...lexo me shume
      Rr.Rexhep Hamit Demi, Qyteti Studenti, Tirane, Shqiperi
      Harta Disponibilitet:
      Hotel Ikea ofron një bar dhe një restorant qe shërben kuzhi...lexo me shume