Trego Harten
Vleresimet e Klienteve
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. keq
 2. mire
 3. Shkelqyeshem
Cmimet nga
0 - 500
Klasifikimi me Yje
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Ulet
 2. mesatare
 3. Me te mira
Facilitete
 • Rendit sipas:
 • I Rekomanduar
 • Me i Shitur
 • Popullariteti
 • Me te mirat
 • Cmimi me i mire
 • Emri i Hotelit

Hotele Qyteti ne Tirana

Tek menuja në anën e majtë kemi paraqitur një kategori hotelesh për pjesën më të madhe të hoteleve shqiptare, për t'i ndihmuar vizitorët të gjejnë një hotel në qytetin që ata do të vizitojnë. Nga ana tjetër kategorizimi që ju kemi paraqitur këtu është bërë për t'u ardhur në ndihmë vizitorëve që duan të zbulojnë jetën e qyteteve shqiptare, që të gjejnë hotele të nivelit mesatar, që ndodhen brenda qyteteve. Këta hotele ndodhen në qendër të qytetit dhe ofrojnë standarde të mira akomodimi/shërbimi. Janë të përshtatshëm për ata që kërkojnë të njohin kulturën, të vizitojnë muzetë, shijojnë arkitekturën, të takojnë banorë vendas dhe të shijojnë jetën e natës.
Rr. Muhamet Gjollesha, Tirane, Shqiperi
Harta Disponibilitet:
Hoteli ndodhet 1000 m larg nga qendra e qytetit në afërsi t...lexo me shume
  Rruga e Bogdaneve nr 4, Tirane, Shqiperi
  Harta Disponibilitet:
  Hotel Serenity ndodhet ne Tirane dhe ofron nje akomodim me ...lexo me shume
   Rr.Gjin Bue Shpata, God.27, H.1, Tirane, Shqiperi
   Harta Disponibilitet:
   Hoteli gjendet prane stadiumit ”Selman Stermasi” dhe eshte ...lexo me shume
    Rr. Sulejman Delvina, Nd.61, H.2, Tirane, Shqiperi
    Harta Disponibilitet:

    Hotel Classic ndodhet disa minuta larg me makine nga qen...lexo me shume

     Rr. Muhamed Gjollesha, Nd. 38, Tirana, Shqiperi
     Harta Disponibilitet:
     Hotel luksoz me kater yje qe karakterizon traditen, prestig...lexo me shume
      Rr. Themistokli Germenji 2/173, Tirane, Shqiperi
      Harta Disponibilitet:
      I pozicionuar afër qendrës në një zonë elegante të Tiranës,...lexo me shume
       Rr. Myslym Shyri (prapa Big Market), Tirane, Shqiperi
       Harta Disponibilitet:
       Për këdo që dëshiron të përjetojnë nje qendrim te ngrohte m...lexo me shume
        Rr.Jeronim De Rada, Nr.89, Tirane, Shqiperi
        Harta Disponibilitet:
        Në qendër të qytetit, me një stil unik dhe të mahnitshem, v...lexo me shume
         Rr.Jul Variboba, Nr 6, Tirane, Shqiperi
         Harta Disponibilitet:

         I pozicionuar afër ambasadës së SHBA-së, në një zonë të ...lexo me shume

          Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirane, Shqiperi
          Harta Disponibilitet:
          Hoteli ndodhet në bulevardin kryesor të Tiranës, në afërsi ...lexo me shume
           Rr.Nikolla Jorgo, 24/5, Tirane, Shqiperi
           Harta Disponibilitet:

           Kemi kënaqësinë t’ju prezantojme një hotel të ri, por me...lexo me shume

            Rr.Aleksander Moisiu, Nr 12, Tirane, Shqiperi
            Harta Disponibilitet:

            Bermoni është një hotel modern i ndërtuar në vitin 2002,...lexo me shume

             Rr. Emin Duraku, Nr. 8, Tirane, Shqiperi
             Harta Disponibilitet:
             Hotel Broadway një ndër hotelet më luksoze në Tiranë, ndert...lexo me shume
              Rruga Qemal Stafa, Tirane, Shqiperi
              Harta Disponibilitet:
              Hapur në vitin 2012, hoteli plot stil Tirana Capital ndodhe...lexo me shume
               Rr. Gjergj Kastrioti, Nr.5, Kthesa e Kamzes, Tirane
               Harta Disponibilitet:
               Guesthouse Mary gjendet në Tiranë, 4 km nga qendra dhe shum...lexo me shume
                Rr. Tefta Tashko Koco, Nr. 2, Tirane, Shqiperi
                Harta Disponibilitet:
                Hotel Jolly gjendet ne qender te Tiranes, vetem 500 m larg ...lexo me shume
                 Rruga e Durresit, sheshi Adem Jashari, Tirane, Shqiperi
                 Harta Disponibilitet:

                 Hotel Colosseo Tirana ndodhet 1 km nga Sheshi Skenderber...lexo me shume

                  Rr.Bardhok Biba, Nr.59, Tirane, Shqiperi
                  Harta Disponibilitet:

                  Hotel Arber, ndërtuar në vitin 2001 ndodhet në qendër të...lexo me shume

                   Rr. Edit Durham, Nr. 96/2, Tirane, Shqiperi
                   Harta Disponibilitet:
                   Hoteli Nirvana ndodhet pak metra larg nga qendra e Tiranës....lexo me shume
                    Rr. Sami Frasheri, Nr.56, Tirana, Shqiperi
                    Harta Disponibilitet:
                    The Rooms është një hotel i ri dhe ekskluziv me 4 yje qe nd...lexo me shume
                     Blv Zogu I; Nd.22; H.7, Tirane, Shqiperi
                     Harta Disponibilitet:
                     Ky hotel i kendshem i ndertuar ne vitin 2003 ndodhet ne qen...lexo me shume
                      Rruga Fortuzi 35, Tirane, Shqiperi
                      Harta Disponibilitet:
                      Hotel Patricia është e vendosur 500 metra nga qendra e Tira...lexo me shume
                       Rr.Shkelqim Fusha prane Qendres Kristal, Tirane
                       Harta Disponibilitet:
                       Hotel Queen eshte një prej hoteleve më të reja të kryeqytet...lexo me shume
                        Rruga e Dibres, Nr. 18
                        Harta Disponibilitet:
                        Hotel Austria ndodhet në Tiranë, vetëm 400 metra nga Sheshi...lexo me shume
                         Rr. Abdyl Frasheri, VESA CENTER (kati 10), Tirane, Shqiperi
                         Harta Disponibilitet:
                         Hotel La Boheme, ndodhet në lagjen e famshme "Bllok" të Tir...lexo me shume
                          Rr. Aleksandri i Madh, Pallati Y&S Park Hotel, Tirane, Albania
                          Harta Disponibilitet:
                          Park Hotel ndodhet në Tiranë, 3 km nga Sheshi Skenderberg d...lexo me shume
                           Rr. Fortuzi, Tirane, Shqiperi
                           Harta Disponibilitet:
                           Hotel Comfort është ndërtuar ne 2007 në katin e parë te një...lexo me shume
                            Rr. Margarita Tutulani, Tirana, Shqiperi
                            Harta Disponibilitet:
                            Dynasty është një hotel që para së gjithash vlerëson rëndës...lexo me shume
                             Blv. Bajram Curri, Nd.36 H.1, Tirane, Shqiperi
                             Harta Disponibilitet:

                             Hotel Diplomat Fashion ndodhet 10 minuta larg qendrës se...lexo me shume

                              Rr. Gjeneral Nikols, Tirane, Shqiperi
                              Harta Disponibilitet:
                              Hotel Dreri eshte nje perle qe gjendet në Parkun Kombëtar, ...lexo me shume
                               Rr. Ismail Qemali, Nr.11, Tirane, Shqiperi
                               Harta Disponibilitet:
                               I ndertuar ne 2001, ky hotel me kater yje gjendet ne zemer ...lexo me shume
                                Rr.Rexhep Hamit Demi, Qyteti Studenti, Tirane, Shqiperi
                                Harta Disponibilitet:
                                Hotel Ikea ofron një bar dhe një restorant qe shërben kuzhi...lexo me shume
                                 Rr. Myrtezim Këlliçi 20, Tirane, Shqiperi
                                 Harta Disponibilitet:
                                 Në Tiranë ka lindur një hotel që sjell një qasje të re mikp...lexo me shume
                                  Rr. 4 Deshmoret, Tirane, Shqiperi
                                  Harta Disponibilitet:
                                  Hotel Comfort II gjendet ne Tirane, rreth 1,3 km nga qendra...lexo me shume
                                   Rr. Dibres, Ndertesa 331, Hyrja 1, Tirane, Shqiperi
                                   Harta Disponibilitet:
                                   Victoria Hotel është një hotel ndërkombëtar, i themeluar në...lexo me shume