Trego Harten
Vleresimet e Klienteve
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. keq
 2. mire
 3. Shkelqyeshem
Cmimet nga
0 - 500
Klasifikimi me Yje
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Ulet
 2. mesatare
 3. Me te mira
Facilitete
 • Rendit sipas:
 • I Rekomanduar
 • Me i Shitur
 • Popullariteti
 • Me te mirat
 • Cmimi me i mire
 • Emri i Hotelit

Hotele Biznesi ne Tirana

Kjo faqe është krijuar për t'u ardhur në ndihmë njerëzve gjatë udhëtimeve të biznesit që të gjejnë një hotel biznesi ne Shqipëri. Rritja e vazhdueshme e ekonomisë shqiptare ka çuar në rritjen e numrit të biznesmenëve të huaj që vijnë në vendin tonë për të bërë biznes, mbledhje e konferenca. Pjesa më e madhe tyre zhvillohen në hotelet e biznesit në Tiranë dhe në hotele të nivelit të lartë në qytetet bregdetare. Hotelet më të mëdha të biznesit në Shqipëri, zakonisht hotelet zinxhir, i kushtojnë rëndësi faktit që të ofrojnë shërbime cilësore, të kenë kapacitet të madh dhe ambiente për takime si dhe shërbime të tjera të brendshme si sauna, qendra sportive dhe fitnesi etj. Nga ana tjetër hotelet pak më të vogla por luksoze ofrojnë ngrohtësi, komoditet, qetësi dhe përvojë më të veçante të ndërthurur me pajisjet standarde të biznesit. Ne shpresojmë që përzgjedhja e larmishme e hoteleve shqiptare te biznesit që kemi paraqitur më poshtë t’i ndihmoje biznesmenët të bëjnë zgjedhjen e duhur.
Rruga Teodor Keko, 1001 Tirana, Shqiperi
Harta Disponibilitet:
Hotel Deluxe ndodhet ne Tirane, 29 km larg nga Durrësi. Hot...lexo me shume
  Rr. Muhamet Gjollesha, Tirane, Shqiperi
  Harta Disponibilitet:
  Hoteli ndodhet 1000 m larg nga qendra e qytetit në afërsi t...lexo me shume
   Parku Kombetar i Malit te Dajtit, Tirane, Shqiperi
   Harta Disponibilitet:
   Hotel Dajti Tower Belvedere ndodhet në pikën turistike të p...lexo me shume
    Autostrada Tirana-Durres, Km. 7, Tirane, Shqiperi
    Harta Disponibilitet:
    Resort Te Stela ndodhet në autostradën Tiranë-Durres, km i ...lexo me shume
     Rr. Sulejman Delvina, Nd.61, H.2, Tirane, Shqiperi
     Harta Disponibilitet:

     Hotel Classic ndodhet disa minuta larg me makine nga qen...lexo me shume

      Rr. Muhamed Gjollesha, Nd. 38, Tirana, Shqiperi
      Harta Disponibilitet:
      Hotel luksoz me kater yje qe karakterizon traditen, prestig...lexo me shume
       Rr. Themistokli Germenji 2/173, Tirane, Shqiperi
       Harta Disponibilitet:
       I pozicionuar afër qendrës në një zonë elegante të Tiranës,...lexo me shume
        Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirane, Shqiperi
        Harta Disponibilitet:
        Hoteli ndodhet në bulevardin kryesor të Tiranës, në afërsi ...lexo me shume
         Rr. Kostandin Kristoforidhi, Nr. 1, Tirane, Shqiperi
         Harta Disponibilitet:
         Hotel SarOtel gjendet në qendër të Tiranës, vetëm një hap l...lexo me shume
          Rr. Emin Duraku, Nr. 8, Tirane, Shqiperi
          Harta Disponibilitet:
          Hotel Broadway një ndër hotelet më luksoze në Tiranë, ndert...lexo me shume
           Prane Aeroportit Nderkombetar Tirane, Shqiperi
           Harta Disponibilitet:
           Hotel Best Western Premier Ark ndodhet afer Aeroportit Nder...lexo me shume
            Rruga e Durresit, sheshi Adem Jashari, Tirane, Shqiperi
            Harta Disponibilitet:

            Hotel Colosseo Tirana ndodhet 1 km nga Sheshi Skenderber...lexo me shume

             Rr.Bardhok Biba, Nr.59, Tirane, Shqiperi
             Harta Disponibilitet:

             Hotel Arber, ndërtuar në vitin 2001 ndodhet në qendër të...lexo me shume

              Rr. Xhorxhi Martini, Nr. 10, Tirane, Shqiperi
              Harta Disponibilitet:
              I vendosur ne qender te qytetit te vjeter, Oxford eshte nje...lexo me shume
               Rr. Urani Pano, Tirana, Shqiperi
               Harta Disponibilitet:
               Hotel Opera është nje hotel elegant i vendosur në zemër të ...lexo me shume
                Rr. Sami Frasheri, Nr.56, Tirana, Shqiperi
                Harta Disponibilitet:
                The Rooms është një hotel i ri dhe ekskluziv me 4 yje qe nd...lexo me shume
                 Kryqezimi i Rr.George W. Bush me Blv.Zhan d'Ark, Nr. 15/2, Tirane, Shqiperi
                 Harta Disponibilitet:
                 Hotel Monarc është një hotel Boutique luksoz dhe i klasit t...lexo me shume
                  Rruga Fortuzi 35, Tirane, Shqiperi
                  Harta Disponibilitet:
                  Hotel Patricia është e vendosur 500 metra nga qendra e Tira...lexo me shume
                   Rr. Abdyl Frasheri, VESA CENTER (kati 10), Tirane, Shqiperi
                   Harta Disponibilitet:
                   Hotel La Boheme, ndodhet në lagjen e famshme "Bllok" të Tir...lexo me shume
                    Rr. Fortuzi, Tirane, Shqiperi
                    Harta Disponibilitet:
                    Hotel Comfort është ndërtuar ne 2007 në katin e parë te një...lexo me shume
                     Rr. Margarita Tutulani, Tirana, Shqiperi
                     Harta Disponibilitet:
                     Dynasty është një hotel që para së gjithash vlerëson rëndës...lexo me shume
                      Rr. Ismail Qemali, Nr.11, Tirane, Shqiperi
                      Harta Disponibilitet:
                      I ndertuar ne 2001, ky hotel me kater yje gjendet ne zemer ...lexo me shume
                       Rr. Dibres, Ndertesa 331, Hyrja 1, Tirane, Shqiperi
                       Harta Disponibilitet:
                       Victoria Hotel është një hotel ndërkombëtar, i themeluar në...lexo me shume
                        Rr. Porcelanit, Qesarake, Linza, Tirane, Shqiperi
                        Harta Disponibilitet:
                        Resorti Chateau Linza, i cili ndodhet ne periferi të Tiranë...lexo me shume