- Ndrysho datat
Trego Harten
Vleresimet e Klienteve
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. keq
 2. mire
 3. Shkelqyeshem
Cmimet nga
0 - 500
Klasifikimi me Yje
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Ulet
 2. mesatare
 3. Me te mira
Facilitete
 • Rendit sipas:
 • I Rekomanduar
 • Me i Shitur
 • Popullariteti
 • Me te mirat
 • Cmimi me i mire
 • Emri i Hotelit
Rruga Teodor Keko, 1001 Tirana, Shqiperi
Harta Disponibilitet:
Hotel Deluxe ndodhet ne Tirane, 29 km larg nga Durrësi. Hot...lexo me shume
  Rr. Muhamet Gjollesha, Tirane, Shqiperi
  Harta Disponibilitet:
  Hoteli ndodhet 1000 m larg nga qendra e qytetit në afërsi t...lexo me shume
   Parku Kombetar i Malit te Dajtit, Tirane, Shqiperi
   Harta Disponibilitet:
   Hotel Dajti Tower Belvedere ndodhet në pikën turistike të p...lexo me shume
    Rruga e Bogdaneve nr 4, Tirane, Shqiperi
    Harta Disponibilitet:
    Hotel Serenity ndodhet ne Tirane dhe ofron nje akomodim me ...lexo me shume
     Autostrada Tirana-Durres, Km. 7, Tirane, Shqiperi
     Harta Disponibilitet:
     Resort Te Stela ndodhet në autostradën Tiranë-Durres, km i ...lexo me shume
      Rr.Gjin Bue Shpata, God.27, H.1, Tirane, Shqiperi
      Harta Disponibilitet:
      Hoteli gjendet prane stadiumit ”Selman Stermasi” dhe eshte ...lexo me shume
       Rr. Sulejman Delvina, Nd.61, H.2, Tirane, Shqiperi
       Harta Disponibilitet:

       Hotel Classic ndodhet disa minuta larg me makine nga qen...lexo me shume

        Rr. Muhamed Gjollesha, Nd. 38, Tirana, Shqiperi
        Harta Disponibilitet:
        Hotel luksoz me kater yje qe karakterizon traditen, prestig...lexo me shume
         Rr. Themistokli Germenji 2/173, Tirane, Shqiperi
         Harta Disponibilitet:
         I pozicionuar afër qendrës në një zonë elegante të Tiranës,...lexo me shume
          Rr. Myslym Shyri (prapa Big Market), Tirane, Shqiperi
          Harta Disponibilitet:
          Për këdo që dëshiron të përjetojnë nje qendrim te ngrohte m...lexo me shume
           Rr.Jeronim De Rada, Nr.89, Tirane, Shqiperi
           Harta Disponibilitet:
           Në qendër të qytetit, me një stil unik dhe të mahnitshem, v...lexo me shume
            Rr.Jul Variboba, Nr 6, Tirane, Shqiperi
            Harta Disponibilitet:

            I pozicionuar afër ambasadës së SHBA-së, në një zonë të ...lexo me shume

             Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirane, Shqiperi
             Harta Disponibilitet:
             Hoteli ndodhet në bulevardin kryesor të Tiranës, në afërsi ...lexo me shume
              Rr.Nikolla Jorgo, 24/5, Tirane, Shqiperi
              Harta Disponibilitet:

              Kemi kënaqësinë t’ju prezantojme një hotel të ri, por me...lexo me shume

               Fshati Ibe, Tirane, Shqiperi
               Harta Disponibilitet:
               Teatri Kame Resort ndodhet 20 km larg kryeqytetit Tiranë në...lexo me shume
                Rr.Aleksander Moisiu, Nr 12, Tirane, Shqiperi
                Harta Disponibilitet:

                Bermoni është një hotel modern i ndërtuar në vitin 2002,...lexo me shume

                 Autostrada Tirane-Durres, Km 9 perballe Megatek, Tirane, Shqiperi
                 Harta Disponibilitet:
                 Hotel Aurelis karakterizon traditen, prestigjin dhe mikprit...lexo me shume
                  Rr. Kostandin Kristoforidhi, Nr. 1, Tirane, Shqiperi
                  Harta Disponibilitet:
                  Hotel SarOtel gjendet në qendër të Tiranës, vetëm një hap l...lexo me shume
                   Rr. Emin Duraku, Nr. 8, Tirane, Shqiperi
                   Harta Disponibilitet:
                   Hotel Broadway një ndër hotelet më luksoze në Tiranë, ndert...lexo me shume
                    Prane Aeroportit Nderkombetar Tirane, Shqiperi
                    Harta Disponibilitet:
                    Hotel Best Western Premier Ark ndodhet afer Aeroportit Nder...lexo me shume
                     Rruga Qemal Stafa, Tirane, Shqiperi
                     Harta Disponibilitet:
                     Hapur në vitin 2012, hoteli plot stil Tirana Capital ndodhe...lexo me shume
                      Qender Vore, Autostrada Tirane-Durres
                      Harta Disponibilitet:
                      Hotel Continental gjendet vetem 10 minuta larg nga Tirana, ...lexo me shume
                       Rr. Gjergj Kastrioti, Nr.5, Kthesa e Kamzes, Tirane
                       Harta Disponibilitet:
                       Guesthouse Mary gjendet në Tiranë, 4 km nga qendra dhe shum...lexo me shume
                        Rr. Tefta Tashko Koco, Nr. 2, Tirane, Shqiperi
                        Harta Disponibilitet:
                        Hotel Jolly gjendet ne qender te Tiranes, vetem 500 m larg ...lexo me shume
                         Rruga e Durresit, sheshi Adem Jashari, Tirane, Shqiperi
                         Harta Disponibilitet:

                         Hotel Colosseo Tirana ndodhet 1 km nga Sheshi Skenderber...lexo me shume

                          Rr.Bardhok Biba, Nr.59, Tirane, Shqiperi
                          Harta Disponibilitet:

                          Hotel Arber, ndërtuar në vitin 2001 ndodhet në qendër të...lexo me shume

                           Rr. Xhorxhi Martini, Nr. 10, Tirane, Shqiperi
                           Harta Disponibilitet:
                           I vendosur ne qender te qytetit te vjeter, Oxford eshte nje...lexo me shume
                            Rr. Edit Durham, Nr. 96/2, Tirane, Shqiperi
                            Harta Disponibilitet:
                            Hoteli Nirvana ndodhet pak metra larg nga qendra e Tiranës....lexo me shume
                             Rr. Urani Pano, Tirana, Shqiperi
                             Harta Disponibilitet:
                             Hotel Opera është nje hotel elegant i vendosur në zemër të ...lexo me shume
                              Rr. Sami Frasheri, Nr.56, Tirana, Shqiperi
                              Harta Disponibilitet:
                              The Rooms është një hotel i ri dhe ekskluziv me 4 yje qe nd...lexo me shume
                               Blv Zogu I; Nd.22; H.7, Tirane, Shqiperi
                               Harta Disponibilitet:
                               Ky hotel i kendshem i ndertuar ne vitin 2003 ndodhet ne qen...lexo me shume
                                Kryqezimi i Rr.George W. Bush me Blv.Zhan d'Ark, Nr. 15/2, Tirane, Shqiperi
                                Harta Disponibilitet:
                                Hotel Monarc është një hotel Boutique luksoz dhe i klasit t...lexo me shume
                                 Rruga Fortuzi 35, Tirane, Shqiperi
                                 Harta Disponibilitet:
                                 Hotel Patricia është e vendosur 500 metra nga qendra e Tira...lexo me shume
                                  Rr.Shkelqim Fusha prane Qendres Kristal, Tirane
                                  Harta Disponibilitet:
                                  Hotel Queen eshte një prej hoteleve më të reja të kryeqytet...lexo me shume
                                   Rruga e Dibres, Nr. 18
                                   Harta Disponibilitet:
                                   Hotel Austria ndodhet në Tiranë, vetëm 400 metra nga Sheshi...lexo me shume
                                    Rr. Abdyl Frasheri, VESA CENTER (kati 10), Tirane, Shqiperi
                                    Harta Disponibilitet:
                                    Hotel La Boheme, ndodhet në lagjen e famshme "Bllok" të Tir...lexo me shume
                                     Rr. Aleksandri i Madh, Pallati Y&S Park Hotel, Tirane, Albania
                                     Harta Disponibilitet:
                                     Park Hotel ndodhet në Tiranë, 3 km nga Sheshi Skenderberg d...lexo me shume
                                      Rr. Fortuzi, Tirane, Shqiperi
                                      Harta Disponibilitet:
                                      Hotel Comfort është ndërtuar ne 2007 në katin e parë te një...lexo me shume
                                       Rr. Margarita Tutulani, Tirana, Shqiperi
                                       Harta Disponibilitet:
                                       Dynasty është një hotel që para së gjithash vlerëson rëndës...lexo me shume
                                        Blv. Bajram Curri, Nd.36 H.1, Tirane, Shqiperi
                                        Harta Disponibilitet:

                                        Hotel Diplomat Fashion ndodhet 10 minuta larg qendrës se...lexo me shume

                                         Rruga "Qemal Stafa" 176/1, 1001 Tirana, Albania
                                         Harta Disponibilitet: