Vila 60

Rr. Fadil Rada, Nr. 60, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Hotel Vila 60 ndodhet 350 metra nga qendra e Tiranës. Hoteli ofron Wi-Fi, parkim falas dhe ajër të kondicionuar ne cdo dhome. Të gjitha dhomat kanë TV satelitor, minibar, tavolinë shkrimi, banjo private me dush, tharëse flokësh. Recepsioni është i hapur 24 orë në ditë dhe ofron sherbimin e lavanderise dhe te hekurosjes. Mëngjesi është stil " a bufe ", ndërsa menuja e restorantit përfshin specialitete të kuzhinës ndërkombëtare dhe tradicionale. Mysafirët mund të pushojnë në oborrin e hotelit.

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas.