The Rooms

Rr. Sami Frasheri, Nr.56, Tirana, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
The Rooms është një hotel i ri dhe ekskluziv me 4 yje qe ndodhet ne nje zone te preferuar te Tiranes, jo larg aeroportit. Afërsia me Liqenin Artificial dhe me Spa-ne e famshëm "Nobis" e bëjne këtë hotel vërtet simpatik dhe luksoz. E njëjta bukuri është gjithashtu edhe ne Suiten Elegance me jacuzzi brenda dhomës, me një ballkon qe sheh tarracen e gjelber sintetike te pishinës gjysmë-olimpike, ose ne suiten biznes me IMac në dispozicionin tuaj ne menyre që të vazhdoni me angazhimet tuaja. I projektuar nga arkitekti i njohur Alessandro Dolci, ky hotel me 4 yje ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim të këndshëm. Wellness Hotel ofron pishinë, palestër, spa dhe shumë më tepër. Ju mund të argëtoheni në pishinë, në zonën e fitnesit apo në qendren e bukurise Nobis Wellness qe ndodhet në katin e parë të së njëjtit kompleks. Ju mund të keni të gjitha lehtësitë dhe shërbimet në një pozicion unik: pishinë, palestër, sauna, qender estetike, parukeri, bar dhe restorant. Nje qasje e lirë në "Nobis", për një periudhë prej 2 orësh në ditë, është e përfshirë në çmim. Hoteli gjendet në pjesën jugore të zonës së "Bllokut", zones me shumë bare dhe restorante rreth 100 metra larg nga hyrja e Parkut Kombëtar, e cila përmban kilometra rrugë për shëtitje dhe vrapim dhe disa fusha tenisi për aktivitete dhe argëtim. Pranë liqenit te qytetit, zones më të rëndësishme dhe të mirembajtur, Hotel Rooms garanton një pozitë të veçantë në Tiranë.

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim me pagese
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Ture
 • Sherbim lavanderie
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizion
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te mbyllur me ngrohje

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 11:00

Informacione te tjera Hoteli

 Politika per largimin e vone 

Eshte e mundur qe ju te vini me heret soe te largoheni me vone nga hoteli nqs lajmeroni me perpara dhe nqs ka dhoma te lira