Serenity

Rruga e Bogdaneve nr 4, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Hotel Serenity ndodhet ne Tirane dhe ofron nje akomodim me ajer te kondicionuar. Hoteli gjithashtu ofron: linje interneti, TV, tavoline shkrimi dhe frigorifer. Banjot ne cdo dhome jane private dhe te mirepajisuara. Sheshi Skenderbej, Galeria Kombetare e Arteve, Museu Historik dhe Teatri Kombetar jane vetem 700 m larg. Liqeni Artificial i Tiranes dhe Parku Kombetar mund te vizitohen brenda 2,5 km.

Komentet e Klienteve

Shkelqyeshem 4.72 / 5.0 Bazuar ne 5 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Roje sigurie
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 12:00
Kryej Rezervimin: 11:00

Informacione te tjera Hoteli