Senator

Rruga Fortuzi 47
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Senator Hotel është një nga hotelet më të rinj te qytetit, me një arkitekturë që konfirmon stilin e tij modern dhe vizionin. Hoteli ju ofron një qëndrim të këndshëm dhe rehati. Ndodhet  në një zonë shumë të sigurt, vetëm disa minuta nga qendra e Tiranës dhe pranë disa institucioneve të rëndësishme të tilla si Ministria e Drejtësisë, Shkolla e Baletit, Teatri i Operas, Bashkia, Teatri Kombëtar, kinema apo qendrat e biznesit. Senator hotel ka 19 dhoma me një dizajn shumë modern dhe origjinal konceptuar për të ofruar një qëndrim të këndshëm dhe rehati. Ju mund të gjeni "Deluxe dopio me ballkon","Deluxe Family Room" ose "Deluxe Business" për të plotesuar çdo nevojë tuajen. Çdo dhomë është e pajisur me mini bar, TV, ajër të kondicionuar, Wi-Fi, linjë e brendshme dhe ndërkombëtare telefonike. Ajo gjithashtu ju ofron vende të sigurta parkimi. Çmimi ynë përfshin mëngjesin, të cilin ne e konsiderojmë si mënyra më e mirë për të filluar një ditë të mbare.

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • SPA dhe qender trajtimi

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli

Krevati extra, 15 euro. Largim i vone, 15 euro