Select City Center

Rr. 4 Deshmoret, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Hotel Comfort II gjendet ne Tirane, rreth 1,3 km nga qendra, Sheshi Skenderbej. Hotel Comfort eshte i pozicionuar ne menyre perfekte prane shetitores te qytetit, zones se bisnesit dhe asaj tregtare. Me arkitekturen e tij unike hotel Comfort ka pershtatur elegancen me thjeshtesine dhe kerkesat e klienteve. Hoteli ofron 13 dhoma dyshe dhe teke, te gjitha standart dhe te papërshkueshme nga zëri. Recepsioni 24 ore eshte gjithmone i predispozuar per t’ju dhene informacione te ndryshme. Vende te ndryshme historike dhe bukurite e Tiranes mund t'i zbuloni me nje taksi, i mundshëm me nje cmim te vogel.

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli

Politika per krevate shtese: Cmimi per krevat shtese ne dhome dopio 5 Euro.