Queen

Rr.Shkelqim Fusha prane Qendres Kristal, Tirane
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Hotel Queen eshte një prej hoteleve më të reja të kryeqytetit. I vendosur pranë qendrës Kristal, vetëm pak metra mbi Unazën e Re, ai ka një pozicion të favorshëm si për daljen drejt aeroportit të Rinasit ashtu edhe drejt qendrave tregtare. Hotel Queen ju mirëpret në ambjentet e tij të kuruara me piktura murale. Secila dhomë eshte e zbukuruar nga piktura të mbretëreshave evropiane. Hoteli siguron komoditet dhe cilësi shërbimi të lartë, te gjitha keto me një cmim konkurues. Hotel Queen ka një kapacitet prej 16 dhomash: 5 single, 6 twin dhe 5 dopjo.Të gjitha dhomat janë të pajisuara me Tv me ekran te sheshte, minibar, tualet privat me dush, tharëse flokësh. Hoteli siguron parkim falas për klientët, internet wireless, mëngjes kontinental, recepsion 24 orë dhe shërbim taxi falas në qytet. Qetësia, privatësia, pastërtia dhe shërbimi janë celësi i suksesit i ketij hoteli.

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Trasferte aeroporti falas
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli

Nuk ka politika per femijet. Nuk ka krevate shtese. Politika per largim te vone: Pagese e pergjysmuar e tarifes ditore