This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Propaganda Hostel

Rr. Pjeter Bogdani, Nd. 5, Kt. 2, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Hostel Propaganda ndodhet 1 km nga qendra e Tiranës dhe Sheshi Skënderbej. Hostel Propaganda ofron Wi-Fi falas. Shume kafene dhe restorante janë vetëm disa hapa larg. Dhomat kanë banjo private, ndërsa klientet që qëndrojnë në dhoma te perbashketa kane banjo të përbashkët. Recepsioni ne hostel Propoganda eshte 24 ore. Një kuzhinë e përbashkët me një vend ngrënie dhe një sallë pritjeje te përbashkët janë në dispozicion të klienteve. Shërbime të tjera të ofruara përfshijnë vendin per ruajtjen e valixheve dhe shërbimin e hekurosjes.

Komentet e Klienteve

Shkelqyeshem 4.70 / 5.0 Bazuar ne 2 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Tharese flokesh
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Mikrovale

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 15:00
Kryej Rezervimin: 11:00

Informacione te tjera Hoteli

 Politika per largim te vone: Deri ne oren 16:00pm paguhet 5 Euro pas ores 16:00 paguhet nata e plote