Patricia

Rruga Fortuzi 35, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Hotel Patricia është e vendosur 500 metra nga qendra e Tiranës. Ajo ofron një bar dhe restorant që shërben specialitete italiane dhe shqiptare, Wi-Fi dhe parkim falas. Të gjitha dhomat janë te pajisura me ajer të kondicionuar dhe TV. Dhomat janë të dekoruara në mënyrë individuale dhe te projektuara nga një arkitekt i njohur shqiptar. Çdo dhomë është e pajisur me një tavolinë dhe karrige dhe ofron orendi moderne. Muzeu Kombëtar Shqiptar gjendet vetem disa hapa, ndërsa Mali i Dajtit gjendet 6 km nga Tirana.

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Bar
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Zyre per makina me qera
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Telefon

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 12:00
Kryej Rezervimin: 11:00

Informacione te tjera Hoteli

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas. Femijet 5-12.99 vjec perfitojne 50% ulje