Park

Rr. Aleksandri i Madh, Pallati Y&S Park Hotel, Tirane, Albania
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Park Hotel ndodhet në Tiranë, 3 km nga Sheshi Skenderberg dhe 3.1 km nga Sky Tower. Të gjitha dhomat janë të pajisura me një kuzhinë, një TV të sheshtë me kanale satelitore dhe një banjo private. Galeria Kombëtare e Arteve është 2.9 km larg nga hoteli dhe Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit është 3.1 km larg. Disa dhoma janë të pajisura me një ballkon. Të gjitha dhomat përfshijnë kane nje divan. Një mëngjes kontinental ofrohet per ju. Park Hotel ofron një shërbim hekurosje, internet falas si dhe objekte të biznesit si faks dhe fotokopjim. Recepsioni eshte 24 ore ne dispozicion dhe i gatshmen per sugjerime ne menyre qe ju te vizitoni vendet kryesore te kryeqytetit. Teleferiku është 7 km larg hotelit dhe aeroporti ndodhet ne 12 km largesi.

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Internet Wireless falas

Kushtet e Anullimit

For cancellation 24 hours prior to arrival, there is no penalty.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 11:00

Informacione te tjera Hoteli

Cmimi i nje krevati shtese eshte 10 Euro.