MonarC

Kryqezimi i Rr.George W. Bush me Blv.Zhan d'Ark, Nr. 15/2, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Hotel Monarc është një hotel Boutique luksoz dhe i klasit të lartë në qendër të kryeqytetit të Shqipërisë, Tiranës, në kryqëzimin e rrugës "G. W. Bush " me bulevardin " Zhan D'Ark ", para ndërtesës së Parlamentit. Vetëm 450 m larg nga qendra, ky hotel ju jep mundësine që të jeni në afërsi të Muzeut Kombëtar, të Operës dhe Baletit, të Universitetit te Tiranës. Qendra më e madhe tregtare "Coin" është vetëm 750 m larg. Dizajni dhe shërbimi i ofron një mirëseardhje të ngrohtë çdo mysafiri te hotel Monarc. 12 dhomat e tij luksoze janë të dizajnuara për të krijuar një ekuilibër të përsosur mes rehatise dhe stilit. Çdo dhomë eshte e pajisur me teknologjinë më të fundit, internet, ajer te kondicionuar, TV LCD me ekran të sheshtë, tavolinë, kasaforte etj. Gjenden edhe dy dhoma takimesh të pajisura me të gjitha mjetet. Një bar në tarracën e katit të katërt ofron një pamje të pjesës historike më të bukur dhe më të famshme të Tiranës. Në të njëjtën kohë hotel Monarc ju mirëpret në restorantin e tij per te shijuar kuzhinën e famshme mesdhetare. Tirana nuk mund të jetë e njëjtë pa hotel Monarc.

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Internet Wireless me pagese
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 4 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 4 days, prior to the arrival date, will be charged 50% of the price. In case of non-show, will be charged 80% of the price.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli

Politika per krevat shtese: Krevati shtese mund te shtohet vetem tek dhoma Superior King Size Bed dhe aplikohet falas per femije te moshes deri ne 10 vjec.