Millennium

Rr. Murat Toptani, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Hotel Millennium gjendet në qendër të Tiranës, vetem 300 metra nga Sheshi Skënderbej. Ai ofron një snack bar. Te gjitha dhoma jane me ajër të kondicionuar, Wi-Fi falas, TV satelitor, minibar, frigorifer dhe një banjo private. Disa kanë ballkon.

Komentet e Klienteve

Shkelqyeshem 4.80 / 5.0 Bazuar ne 1 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim me pagese
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 2 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 2 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli

Politika per largim te vone (late checkout):10 euro