Lot Boutique

Rr. Myrtezim Këlliçi 20, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Në Tiranë ka lindur një hotel që sjell një qasje të re mikpritjeje tek mysafirët e tij. Lot Boutique Hotel ndërthur arkitekturën e stilit barok me teknologjinë dhe shërbimin më të avancuar. Synimi i hotelit është: Të bëjmë biznes nëpërmjet klientëve te kenaqur! Investimi afatgjatë për komfort deri në detaje, siguron një eksperiencë të përsosur akomodimi. Stafi i trajnuar profesionalisht dhe i përqendruar tek shërbimi ndaj klientëve, do t’ju bëjë të ktheheni sërish tek ky hotel.Vizioni i hotelit është të përshtasë shërbimet ndaj çdo nevoje të klientëve duke ofruar komfort, profesionalizëm dhe mirësjellje ndaj secilit prej tyre. Vizitoni Tiranën, Vizitoni Lot Boutique Hotel. Ju do të befasoheni!

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet Wireless me pagese
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli

Per No Show paguhet shuma totale e rezervimit