La Boheme

Rr. Abdyl Frasheri, VESA CENTER (kati 10), Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Hotel La Boheme, ndodhet në lagjen e famshme "Bllok" të Tiranës. Hotel La Boheme ofron restorant, spa dhe një palestër. Dhomat janë te mobiluara në mënyrë moderne dhe kane Wi-Fi falas. Te gjitha dhomat jane te pajisura me TV me ekran te sheshte, kasaforte dhe një minibar. Çdo dhome ka një banjo private. Hoteli gjendet në zonen e Bllokut dhe ka ngjitur shume bare e klube nate, si dhe një numër te konsiderueshem restorantesh. Akademia e Arteve, Universiteti i Tiranës dhe Pallati Presidencial gjenden te gjitha brenda rrezes prej 300-metra katroresh. Parkimi eshte falas brenda nje garazhi nëntokësor.

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Internet Wireless falas

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli

Nje femije 0-4.99 vjec akomodohet falas.