Kruja

Rr.Mine Peza, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Hotel Kruja ndodhet në pjesën qendrore të Tiranës 200 m larg sheshit Skënderbej, në një rrugë të këndshme e të qetë. Në këtë hotel ju do gjeni pastërti dhe mikpritje. Sheshi Skënderbej dhe disa nga vendet interesante për t’u vizituar si: Muzeu Kombëtar, Pallati i Kulturës apo Xhamia e Et’hem Beut ndodhen vetëm disa minuta larg hotelit.

Dhomat
Hoteli ofron 16 dhoma, midis te cilave 7 dyshe, 4 dopjo, 1 teke dhe 4 suita.
Kujdes: Çmimi më i lirë për dhomë teke që shfaqet më poshtë është ai i dhomave më të vogla me vetëm një krevat tek.

Komentet e Klienteve

Shkelqyeshem 4.49 / 5.0 Bazuar ne 7 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 12:00
Kryej Rezervimin: 11:00

Informacione te tjera Hoteli

Femijet nga 0-4.99 vjec akomodohen pa pagese, femijet nga 5-11.99 vjec akomodohen me 50% te cmimit te dhomes dhe per femije 12 e lart pagesa eshte e plote