Jolly

Rr. Tefta Tashko Koco, Nr. 2, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Hotel Jolly gjendet ne qender te Tiranes, vetem 500 m larg Kalase se Tiranes. Prane hotelit gjendet nje treg i madh ushqimor si dhe bare te shumta me tarraca verore. Restorante qe sherbejne pjata tradizionale dhe italiane jane vetem disa hapa larg. Udhetimet ditore mund te organizohen sipas kerkeses. Zona e Bllokut, nje zone qe njihet per jeten e nates gjendet ne nje distance prej 1km. Parku i Tiranes dhe Liqeni jane 2 km larg. Parku Nazional i Dajtit i arritshem nepermjet teleferikut nga lartesia e te cilit shihet i gjithe qyteti ndodhet vetem 6 km larg. Te gjitha dhomat perfshijne TV me stacione satellitare, minibar, tavoline shkrimi, banjo private e pajisur me dush dhe tharese flokesh.

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 13:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli

Politika per largim te vone nga hoteli: nga ora 13:00 deri ne 18:00 do te paguhet 50% te nates se pare