Ikea

Rr.Rexhep Hamit Demi, Qyteti Studenti, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Hotel Ikea ofron një bar dhe një restorant qe shërben kuzhina shqiptare, dhoma me ajër të kondicionuar, Wi-Fi dhe TV satelitor. Ofron edhe nje parkim privat falas. Është rreth 15-minuta në këmbë nga qendra e Tiranës. Çdo dhomë ka një tavolinë dhe një kasaforte, banjo private me dush dhe tharëse flokësh. Hoteli ofron shërbimin në dhomë, lavanderi dhe shërbimin e hekurosjes.Zona e Bllok-ut me bare, resorante dhe klubet e nates eshte rreth 2 km larg. Aeroporti Nënë Tereza është vetëm 20 minuta nga Hotel Ikea.

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Bar
 • Parkim Falas
 • Internet Wireless falas
 • Sherbim ne dhome
 • Sherbim lavanderie
 • Roje sigurie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Krevat per femije

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli