This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Theranda

Rr. Andon Z. Cajupi, Tirana, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.

Theranda është një hotel i ri i stilit butik, pranë qendrës së Tiranës, vetëm disa minuta larg zonës se Bllokut që njihet si zona më “trendy”, jo shumë larg vendeve më me interes të kryeqytetit dhe ndërtesave qeveritare. Megjithëse është afër një zone të gjallëruar, hoteli u ofron klientëve të tij një ambient të qetë dhe çlodhës, sepse ndodhet larg rrugëve kryesore, në një kënd të qetë. Hotel Theranda ka një stil modern dhe tërheqës, me dhoma dhe tualete të dizenjuara individualisht duke ofruar rehatinë e nevojshme për një hotel superior. Hoteli synon te ofroje një shërbim të personalizuar dhe të plotësojë çdo nevojë të klientëve të tij nëpërmjet një stafi të trajnuar, profesional dhe mikpritës. Nëse qëndrimi juaj në Tiranë është për punë, për të kaluar fundjavën apo për një rast të veçantë, hotel Theranda është një fillim i mire për këtë.

Dhomat

Hoteli ka 15 dhoma: 9 dhoma dopjo dhe 5 dhoma dyshe, të ndara në dhoma standarde, superiore dhe ekzekutive dhe një dhomë ekonomike me shtrat tek.
 

Silver award by Authentic Albania Quality Mark Theranda Hotel is honoured Silver Award by Authentic Albania Quality Mark

Komentet e Klienteve

Shkelqyeshem 4.44 / 5.0 Bazuar ne 14 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale

Kushtet e Anullimit

Note: This prices include accommodation plus transfer form Tirana Airport to Hotel Theranda. Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 13:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli