Green House

Rr.Jul Variboba, Nr 6, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.

I pozicionuar afër ambasadës së SHBA-së, në një zonë të qetë dhe moderne të Tiranës, vetëm disa minuta larg ndërtesave qeveritare dhe tregtare, Green House është një hotel i përkryer për biznesmenët. Arkitektura e stilit modern, dizajni i brendshëm dhe i kopeshtit e kane transformuar një vilë të Tiranës të vitit 1936 në një nga hotelet butikë më bashkëkohorë të qytetit. Hoteli Green House ofron një mobilim modern, bashkëkohor dhe një shërbim miqësor. Restoranti i tij ofron ushqim cilesor tradicional dhe mesdhetar në një atmosferë miqësore dhe ambjent të rafinuar.

Dhomat
Hoteli Green House ka 10 dhoma dopjo.

Komentet e Klienteve

Shkelqyeshem 4.25 / 5.0 Bazuar ne 4 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli