Green

Vaqarr, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Miresevini ne Hotel Green  nje nga hotelet me prestigjioze me tre yje ne Tirane.
Me arkitekturen e tij unike Hotel Green eshte i projektuar në mënyrë origjinale, me pajisje bashkekohore  ku kombinohet në mënyrë perfekte eleganca dhe thjeshtësia e një ndërtimi klasik duke krijuar keshtu nje atmosferë terheqese e relaksuese. Hotel Green gjendet ne periferi te Tiranes, buze rruges nacionale Tirane-Durres (Plepa).
Per shkak te mikpritjes se tij eshte gjithashtu i njohur edhe si pike referimi. Hotel Green  u ofron klientëve te tij nje mikpritje  te jashtëzakonshme. Per te zbuluar historine dhe bukurine e Tiranes, hoteli ju ofron sherbimin Taxi te personalizuar.  

Komentet e Klienteve

Shume Mire 3.45 / 5.0 Bazuar ne 4 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Trasferte aeroporti falas
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizion
 • Minibar
 • Tavolina pune

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 13:00
Kryej Rezervimin: 11:00

Informacione te tjera Hoteli