Golden City

Rr. Myslym Shyri (prapa Big Market), Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Për këdo që dëshiron të përjetojnë nje qendrim te ngrohte me nje çmim të mirë e të përballueshem, Hotel Golden City është vendi ideal. Hotel Golden City gjendet vetëm disa hapa larg nga qendra e Tiranës, në qendër të aktiviteteve të biznesit, afër Muzeut Historik dhe vendeve interesante qe te ofron qyteti i Tiranës. Ju mund të shijoni dhoma të rehatshme dhe suita lukoze me dizanj te vecante. Nëse jeni në Tiranë per biznes apo per turizem, ju mund te shijoni relaksin dhe ngrohtesine qe te ofron Hotel Golden City!

Komentet e Klienteve

Shkelqyeshem 4.30 / 5.0 Bazuar ne 2 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Roje sigurie
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 13:00
Kryej Rezervimin: 11:00

Informacione te tjera Hoteli

extra bed 10 euro