Firenze

Blv Zogu I; Nd.22; H.7, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Ky hotel i kendshem i ndertuar ne vitin 2003 ndodhet ne qender te Tiranes. Dhomat jane rehatshme me mobilim elegant dhe disa prej tyre kane ballkone me pamje nga bulevardi “Zogu I”. Sherbimi i kujdesshem, atmosfera mikpritese sigurojne per vizitoret nje qendrim te kendshem. Fasada e rikonstruktuar se fundmi e ben hotelin shume terheqes. Per te ftuarit qe preferojne nje hotel modern shume afer qendres dhe me cmime te arsyeshme, Hotel Firenze eshte nje zgjedhje e mire.

Dhomat
Hoteli ka 7 dhoma, 6 dopjo dhe 1 dyshe.

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli