Elysee

Rr. Themistokli Germenji 2/173, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
I pozicionuar afër qendrës në një zonë elegante të Tiranës, jo shumë larg parkut natyror të qytetit, hotel Elysee është dizenjuar për ta bërë qëndrimin tuaj sa më të këndshëm që nga momenti që ju mbërrini.
Jo shumë larg hotelit ndodhen ambasada e SHBA-së, ajo franceze, holandeze si dhe ajo italiane. Vendndodhja e tij afër shume bareve dhe restoranteve modernë të cilët janë hapur gjate gjithë ditës në te këtë zonë trendy të Tiranës, ju jep mundësinë të eksploroni pa qenë nevoja të lëvizni shumë. Hoteli është mobiluar dhe dekoruar me shumë shije.

Dhomat
Hotel Elysee ka një kapacitet prej 20 dhomash. Nga këto, 3 janë dhoma teke, 10 janë dhoma me dy shtretër, 3 janë dhoma dyshe (krevat matrimonial) dhe 4 dhoma treshe.
Shenim: Çmimi më i lirë për dhomë teke që shfaqet më poshtë është ai i dhomave më të vogla me vetëm një krevat tek.

Komentet e Klienteve

Shkelqyeshem 4.40 / 5.0 Bazuar ne 2 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 12:00
Kryej Rezervimin: 11:00

Informacione te tjera Hoteli