Eagle

Rr. Sami Frasheri, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.

Hotel Eagle ndodhet 1.1 km larg Sheshit Skënderbej dhe 6 km nga Dajti Ekspres. Hotel Eagle Tirana në Tiranë ofron një bar dhe dhoma me WiFi falas. Ky hotel është i vendosur në një distancë të shkurtër nga atraksione të tilla si Katedralja e Shën Palit, Postbllok - Monumenti i Kontrollit dhe Parku Rinia. Akomodimi ofron shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.

Pika me interes pranë hotelit përfshijnë ish vendbanimin e Enver Hoxhës, Piramidën e Tiranës dhe Reja - The Cloud. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Nënë Terezës në Tiranë, 18 km nga Hotel Eagle Tirana.

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli

Politika e femijeve: falas Politika per krevat shtese: 10 Euro Politika per largim te vone (late checkout): 10 Euro