Doro City

Rr. Muhamed Gjollesha, Nd. 38, Tirana, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Hotel luksoz me kater yje qe karakterizon traditen, prestigjin dhe mikpritjen ne nje atmosfere te qete.
Hoteli gjendet vetem pak hapa larg nga qendra e Tiranes dhe nga shume atraksione kulturore e turistike. Hoteli ofron nje perzierje unike te mikpritjes shqiptare dhe  te sherbimit . Kjo e ben hotelin nje zgjedhje te mire si per biznes ashtu edhe per turizem.
Tiparet e akomodimit  tejet  te rehatshme dhe me hapesire percjellin nje panorame bashkekohore te Tiranes. Hotel Doro City eshte cilesuar si nje nga hotelet me cilesore e me te mire ne Tirane. Hoteli ka salle konference, restorant, dhe nje akomodim luksoz.
Hotel Doro City ka 53 dhoma dhe ambjente profesionale per konferenca. Vendndodhja e tij e ben kete hotel me 4 yje teper te pershtatshem per levizje si nga aeroporti " Nene Tereza" ( vetem 20 minuta larg ) ashtu edhe nga qendra e Tiranes, vetem 5 minuta. Hotel Doro City ofron akomodim luksoz dhe me hapesire. Cdo dhome ose suite ka sharmin dhe personalitetin e saj. Atmosfere e rehatshme dhe relaksuese, cmime konkuruese, gjithashtu dhe nje staf miqesor e i kualifikuar do ta bejne qendrimin tuaj akoma dhe me shume mbreselenes.

Komentet e Klienteve

Shkelqyeshem 4.40 / 5.0 Bazuar ne 1 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Kasaforte ne recepsion
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Bar
 • Ashensor
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Roje sigurie
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Televizor satelitor
 • Krevat per femije
 • Kasaforte

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 13:00
Kryej Rezervimin: 11:00

Informacione te tjera Hoteli