Deluxe

Rruga Teodor Keko, 1001 Tirana, Shqiperi
Hotel Deluxe ndodhet ne Tirane, 29 km larg nga Durrësi. Hoteli Deluxe është nje hotel luksoze në Tiranë i cili, ofron një restorant, bar dhe internet falas në të gjitha zonat. Parkim falas është në dispozicion te klientëve. Disa dhoma përfshijnë një divan për lehtësinë tuaj dhe të gjithe dhomat jane të pajisura me televizor.

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Kushtet e Anullimit

For cancellations 24 hours prior to arrival, there is no penalty.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 13:00

Informacione te tjera Hoteli

Cmimi i nje krevati shtese eshte 15 Euro.