Colosseo Tirana

Rruga e Durresit, sheshi Adem Jashari, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.

Hotel Colosseo Tirana ndodhet 1 km nga Sheshi Skenderberg. Secila nga dhomat është me ajer të kondicionuar, me një TV stalit me flat të sheshtë dhe një minibar. Hoteli ofron restorant, si dhe një bar koktej. Interneti Wi-Fi është falas.

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Kushtet e Anullimit

<p class="MsoNormal"><span lang="EN-GB">Reservations cancelled at least&nbsp;24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than&nbsp;24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.<o:p></o:p></span></p>

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 13:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli

krevat extra = 10 Euro per nate