Chateau Linza

Rr. Porcelanit, Qesarake, Linza, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Resorti Chateau Linza, i cili ndodhet ne periferi të Tiranës afër Malit te Dajtit, ofron një ambjent të qetë dhe një pamje të mrekullueshme të Tiranës. Është më pak se një orë larg nga aeroporti Nene Tereza dhe vetëm 15 minuta larg nga qendra e qytetit. Hoteli është ndërtuar si një kompleks i një sere ndërtesash, njëra është hotel te tjerat jane struktura shtese, si p.sh bari, restoranti panoramik, sallat e konferencave dhe apartamentet. Shërbimi është i standardeve të larta. Kompleksi ofron gjithashtu dhe një autobus vajtje-ardhje nga qendra e qytetit për klientët e tij. Është një hotel që u përshtatet atyre të cilëve u pëlqen të rrethohen nga një mjedis i qetë natyror.

Dhomat
Hoteli ka gjithsej 66 dhoma, 16 dyshe, 5 dopjo dhe 45 apartamente.

Ju lutem te vini re : hoteli kerkon parapagim te plote te rezervimit

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Qender fitnesi
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Transport falas per ne qender te Qytetit
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli