Bermon

Rr.Aleksander Moisiu, Nr 12, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.

Bermoni është një hotel modern i ndërtuar në vitin 2002, ndodhet në periferi të Tiranës afër Kinostudios, rreth 10 minuta me makinë nga qendra e qytetit. Ambjenti i brendshëm ofron ngrohtësi dhe komoditet. Menaxhimi profesional, komoditeti dhe cilësia e shërbimit do ta bëjnë mjaft të këndshëm qëndrimin tuaj ne këtë hotel.

Dhomat

Hotel Bermon ofron 13 dhoma, 9 dhoma dopjo, 2 dyshe, 1 treshe dhe 1 katershe.

Komentet e Klienteve

Shume Mire 3.30 / 5.0 Bazuar ne 2 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Sherbim ne dhome
 • Ashensor
 • Bar
 • Restorant
 • Shkembim valute
 • Parkim Falas
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Telefon
 • Minibar
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Ajer te kondicionuar
 • Internet kabllor falas

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli