Arber

Rr.Bardhok Biba, Nr.59, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.

Hotel Arber, nje nga hotelet me te mira ne Tirane, u ndërtuar në vitin 2001 ndodhet në qendër të Tiranës, fare pranë institucioneve shtetërore dhe kulturore. Arkitektura dhe teknologjia moderne e bëjnë këtë hotel një zgjedhje të përshtatshme dhe ideale për çdo vizitor. Ky hotel i vogël, miqësor dhe i një standardi të larte, ju mirëpret në një ambjent të këndshëm dhe komod. Restoranti ju ofron një kuzhinë tradicionale shqiptare të larmishme si dhe specialitete italiane. Hoteli ka dhe një salle konferencash për një maksimum prej 35 personash.

Dhomat
Hoteli ka gjithsej 25 dhoma, nga të cilat, 13 janë dopjo, 6 janë dyshe, 5 teke dhe 1 suite.

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 12:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli

Krevat shtese 10 euro