Alpin

Rr. Siri Kodra, Nr 20, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.

Gjendet ne nje zone te qete te Tiranes, vetem 10 min larg nga Sheshi Skenderbej. Hotel Alpin ka nje bar dhe nje salle ngrenie ku sherbehet mengjesi cdo dite. Linja e internetit shtrihet kudo ne strukture dhe te gjithe klientet mund te parkojne falas prane hotelit. Te gjitha dhomat ne hotel jane te pajisura me kondicioner, TV, banjo private etj. Perreth zones ne nje distance prej 5 min ju mund te gjeni lokale dhe dyqane te ndryshme. Aeroporti i Tiranes eshte vetem 17 km larg.

Dhomat
Hoteli ka 7 dhoma me hapësirë të bollshme nga të cilat 3 dyshe dhe 4 dopio.

Komentet e Klienteve

Shume Mire 3.53 / 5.0 Bazuar ne 6 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

  • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
  • Kuzhine tradicionale
  • Restorant
  • Bar
  • Parkim Falas
  • Dhomat dhe sherbimet ekstra
  • Banje me dush
  • Ajer te kondicionuar
  • Televizion

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli