This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Verzaci

Prane Aeroportit Nderkombetar Tirane, Shqiperi

I ndërtuar në vitin 1999, Hotel Verzaci ndodhet në Rinas, vetëm disa qindra metra nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës, “Nënë Tereza”. Kohët e fundit hoteli ka shtuar katin e tretë me 7 dhoma të reja superiore të cilat kanë hapësirë dhe janë komode. Gjithashtu ka rinovuar zonën e barit dhe te restorantit. Vendndodhja e këtij hoteli dhe çmimi i tij ekonomik e bëjnë një zgjedhje të përshtatshme për njerëzit të cilët duan të kapin fluturimet herët në mëngjes nga Tirana për në destinacionin e tyre.
Hoteli ofron falas sherbimin e transportit te klienteve nga aeroporti ne hotel dhe anasjelltas nese klienti jep te dhenat e fluturim paraprakisht.

Dhomat

Hoteli ka 24 dhoma, nga të cilat 6 janë dyshe standarde, 12 dopjo standarde si dhe 6 dhoma dopjo superiore.

Komentet e Klienteve

Shkelqyeshem 4.15 / 5.0 Bazuar ne 58 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Trasferte aeroporti falas
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 11:00

Informacione te tjera Hoteli