Guesthouse Mary

Rr. Gjergj Kastrioti, Nr.5, Kthesa e Kamzes, Tirane
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Guesthouse Mary gjendet në Tiranë, 4 km nga qendra dhe shumë afër e Spitalit Hygeia. Hoteli ofron parkim falas dhe linje interneti Wi-Fi falas. Të gjitha dhomat janë të pajisura me një banjo private me dush. Në total janë 14 dhoma të pajisura të gjitha me mobilje moderne.

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Kuzhine tradicionale
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet Wireless me pagese
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Mikrovale

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli

Politika per krevat shtese: 5 euro Politika per largim te vone: 4 euro shtese