Grand Tirana

Rr. Ismail Qemali, Nr.11, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Hotel Grand Tirana eshte ndertuar ne 2001. Grand Tirana eshte nje hotel me kater yje gjendet ne zemer te Tiranes, ne zonen e “Bllokut”, vetem disa metra larg bulevardit, Pallatit Presidencial, ambasadave kryesore si dhe selive qendrore te organizatave te huaja. Nuk ka vend me te qete se ky dhe pervoja ketu eshte e pakrahasueshme. Hoteli eshte ideal per udhetimet e biznesit.

Silver award by Authentic Albania Quality Mark Silver Award by Authentic Albania Quality Mark

Komentet e Klienteve

0.00 / 5.0 Bazuar ne 0 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli

Politika per largim te vone (late checkout) : nga ora 12.00-14.00 eshte falas ; ne oraet 14.00-18.00 paguhet 20 Euro, pas ores 18.00 paguhet 50% e çmimit te dhomes.