This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Friends

Rr. Kavajes, Nr. 86, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.
Hotel Friends është ndërtuar në vitin 2002. Ky hotel i vogël ndodhet vetëm 100 m larg qendrës së Tiranës, fare pranë monumenteve historike dhe kulturore. Për këtë arsye është një zgjedhje ideale për njerëzit që duan të vizitojnë qendrën e Tiranës në këmbë. Megjithëse në pamje të parë duket një hotel i thjeshtë, dhomat janë mobiluara dhe te dekoruara me shije. Hoteli ka dhe një bar-pastiçeri të këndshme dhe moderne.

Dhomat
Hoteli ka gjithsej 5 dhoma dyshe që mund të adaptohen edhe si dhoma dopio.

Komentet e Klienteve

Shkelqyeshem 4.37 / 5.0 Bazuar ne 29 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Aparat per te bere cajin /kafen

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 12:00
Kryej Rezervimin: 11:00

Informacione te tjera Hoteli