Europa

Rr.Myslym Shyri, Tirane, Shqiperi
Ky hotel kerkon konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ndonjehere mund te shkoje 48 ore.

Hotel Europa ndodhet vetëm pak metra larg nga një prej rrugëve më të famshme të Tiranës për dyqanet e shumta, Rr. “Myslym Shyri”. Ofron një akomodim të pastër dhe të rehatshëm. Vendndodhja e tij afër qendrës, disa minuta nga sheshi Skënderbej, muzeve dhe monumenteve, dyqaneve të modës si dhe çmimi i arsyeshëm e bëjnë këtë hotel një zgjedhje të mirë për udhëtaret buxhetorë.

Dhomat
Hotel Europa ofron nje total prej 16 dhomash prej te cilave 5 jane dyshe me krevate te ndare, 7 matrimoniale, 2 teke dhe 2 suita.
Kujdes: Çmimi më i lirë për dhomë teke që shfaqet më poshtë është ai i dhomes më të vogel me vetëm një krevat tek.

Komentet e Klienteve

Shume Mire 3.86 / 5.0 Bazuar ne 21 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Bar
 • Parkim Falas
 • Internet Wireless falas
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Telefon
 • Tharese flokesh
 • Ballkon
 • Televizion

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 11:00

Informacione te tjera Hoteli