Trego Harten
Vleresimet e Klienteve
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. keq
 2. mire
 3. Shkelqyeshem
Cmimet nga
0 - 500
Klasifikimi me Yje
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Ulet
 2. mesatare
 3. Me te mira
Facilitete
 • Rendit sipas:
 • I Rekomanduar
 • Me i Shitur
 • Popullariteti
 • Me te mirat
 • Cmimi me i mire
 • Emri i Hotelit

Hotele Qyteti ne Tirana

Tek menuja në anën e majtë kemi paraqitur një kategori hotelesh për pjesën më të madhe të hoteleve shqiptare, për t'i ndihmuar vizitorët të gjejnë një hotel në qytetin që ata do të vizitojnë. Nga ana tjetër kategorizimi që ju kemi paraqitur këtu është bërë për t'u ardhur në ndihmë vizitorëve që duan të zbulojnë jetën e qyteteve shqiptare, që të gjejnë hotele të nivelit mesatar, që ndodhen brenda qyteteve. Këta hotele ndodhen në qendër të qytetit dhe ofrojnë standarde të mira akomodimi/shërbimi. Janë të përshtatshëm për ata që kërkojnë të njohin kulturën, të vizitojnë muzetë, shijojnë arkitekturën, të takojnë banorë vendas dhe të shijojnë jetën e natës.
Rr.Gjin Bue Shpata, God.27, H.1, Tirane, Shqiperi
Harta Disponibilitet:
Hoteli gjendet prane stadiumit ”Selman Stermasi” dhe eshte ...lexo me shume
  Rr. Sulejman Delvina, Nd.61, H.2, Tirane, Shqiperi
  Harta Disponibilitet:

  Hotel Diplomati ndodhet disa minuta larg me makine nga q...lexo me shume

   Rr. Muhamed Gjollesha, Nd. 38, Tirana, Shqiperi
   Harta Disponibilitet:
   Hotel luksoz me kater yje qe karakterizon traditen, prestig...lexo me shume
    Rr. Themistokli Germenji 2/173, Tirane, Shqiperi
    Harta Disponibilitet:
    I pozicionuar afër qendrës në një zonë elegante të Tiranës,...lexo me shume
     Rr.Jeronim De Rada, Nr.89, Tirane, Shqiperi
     Harta Disponibilitet:
     Në qendër të qytetit, me një stil unik dhe të mahnitshem, v...lexo me shume
      Rr.Jul Variboba, Nr 6, Tirane, Shqiperi
      Harta Disponibilitet:

      I pozicionuar afër ambasadës së SHBA-së, në një zonë të ...lexo me shume

       Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirane, Shqiperi
       Harta Disponibilitet:
       Hoteli ndodhet në bulevardin kryesor të Tiranës, në afërsi ...lexo me shume
        Rr.Nikolla Jorgo, 24/5, Tirane, Shqiperi
        Harta Disponibilitet:

        Kemi kënaqësinë t’ju prezantojme një hotel të ri, por me...lexo me shume

         Rr.Aleksander Moisiu, Nr 12, Tirane, Shqiperi
         Harta Disponibilitet:

         Bermoni është një hotel modern i ndërtuar në vitin 2002,...lexo me shume

          Rr. Emin Duraku, Nr. 8, Tirane, Shqiperi
          Harta Disponibilitet:
          Hotel Broadway një ndër hotelet më luksoze në Tiranë, ndert...lexo me shume
           Rr. Gjergj Kastrioti, Nr.5, Kthesa e Kamzes, Tirane
           Harta Disponibilitet:
           Guesthouse Mary gjendet në Tiranë, 4 km nga qendra dhe shum...lexo me shume
            Rr. Tefta Tashko Koco, Nr. 2, Tirane, Shqiperi
            Harta Disponibilitet:
            Hotel Jolly gjendet ne qender te Tiranes, vetem 500 m larg ...lexo me shume
             Autostrada Tirane-Durres, km 11, Vore, Tirane, Shqiperi
             Harta Disponibilitet:
             Nje hotel i ri qe gjendet ne km e 11-te te autostrades kry...lexo me shume
              Rr. Edit Durham, Nr. 96/2, Tirane, Shqiperi
              Harta Disponibilitet:
              Hoteli Nirvana ndodhet pak metra larg nga qendra e Tiranës....lexo me shume
               Rr.Bardhok Biba, Nr.59, Tirane, Shqiperi
               Harta Disponibilitet:

               Hotel Arber, ndërtuar në vitin 2001 ndodhet në qendër të...lexo me shume

                Rr. Abdyl Frasheri, VESA CENTER (kati 10), Tirane, Shqiperi
                Harta Disponibilitet:
                Hotel La Boheme, ndodhet në lagjen e famshme "Bllok" të Tir...lexo me shume
                 Rr.Mustafa Matohiti, Vila Nr.2, Tirane, Shqiperi
                 Harta Disponibilitet:
                 Hotel-restoranti Padam Boutique gjendet në një vilë të buku...lexo me shume
                  Rruga Fortuzi 35, Tirane, Shqiperi
                  Harta Disponibilitet:
                  Hotel Patricia është e vendosur 500 metra nga qendra e Tira...lexo me shume
                   Rr.Shkelqim Fusha prane Qendres Kristal, Tirane
                   Harta Disponibilitet:
                   Hotel Queen eshte një prej hoteleve më të reja të kryeqytet...lexo me shume
                    Rruga e Dibres, Nr. 18
                    Harta Disponibilitet:
                    Hotel Austria ndodhet në Tiranë, vetëm 400 metra nga Sheshi...lexo me shume
                     Rr. Margarita Tutulani, Tirana, Shqiperi
                     Harta Disponibilitet:
                     Dynasty është një hotel që para së gjithash vlerëson rëndës...lexo me shume
                      Blv. Bajram Curri, Nd.36 H.1, Tirane, Shqiperi
                      Harta Disponibilitet:

                      Hotel Diplomat Fashion ndodhet 10 minuta larg qendrës se...lexo me shume

                       Rr. Gjeneral Nikols, Tirane, Shqiperi
                       Harta Disponibilitet:
                       Hotel Dreri eshte nje perle qe gjendet në Parkun Kombëtar, ...lexo me shume
                        Rr. Ismail Qemali, Nr.11, Tirane, Shqiperi
                        Harta Disponibilitet:
                        I ndertuar ne 2001, ky hotel me kater yje gjendet ne zemer ...lexo me shume
                         Rr.Rexhep Hamit Demi, Qyteti Studenti, Tirane, Shqiperi
                         Harta Disponibilitet:
                         Hotel Ikea ofron një bar dhe një restorant qe shërben kuzhi...lexo me shume
                          Rr. Myrtezim Këlliçi 20, Tirane, Shqiperi
                          Harta Disponibilitet:
                          Në Tiranë ka lindur një hotel që sjell një qasje të re mikp...lexo me shume
                           Rr. Dibres, Ndertesa 331, Hyrja 1, Tirane, Shqiperi
                           Harta Disponibilitet:
                           Victoria Hotel është një hotel ndërkombëtar, i themeluar në...lexo me shume
                            Rr. Fadil Rada, Nr. 60, Tirane, Shqiperi
                            Harta Disponibilitet:
                            Hotel Vila 60 ndodhet 350 metra nga qendra e Tiranës. Hotel...lexo me shume
                             Rr. Muhamet Gjollesha, Tirane, Shqiperi
                             Harta Disponibilitet:
                             Hoteli ndodhet 1000 m larg nga qendra e qytetit në afërsi t...lexo me shume
                              Rr. Pjeter Bogdani, Nd. 5, Kt. 2, Tirane, Shqiperi
                              Harta Disponibilitet:
                              Hostel Propaganda ndodhet 1 km nga qendra e Tiranës dhe She...lexo me shume
                               Rruga e Bogdaneve nr 4, Tirane, Shqiperi
                               Harta Disponibilitet:
                               Hotel Serenity ndodhet ne Tirane dhe ofron nje akomodim me ...lexo me shume
                                Rr. Myslym Shyri (prapa Big Market), Tirane, Shqiperi
                                Harta Disponibilitet:
                                Për këdo që dëshiron të përjetojnë nje qendrim te ngrohte m...lexo me shume
                                 Rr. Sami Frasheri, Nr.56, Tirana, Shqiperi
                                 Harta Disponibilitet:
                                 The Rooms është një hotel i ri dhe ekskluziv me 4 yje qe nd...lexo me shume
                                  Blv Zogu I; Nd.22; H.7, Tirane, Shqiperi
                                  Harta Disponibilitet:
                                  Ky hotel i kendshem i ndertuar ne vitin 2003 ndodhet ne qen...lexo me shume
                                   Rr. Murat Toptani, Tirane, Shqiperi
                                   Harta Disponibilitet:
                                   Hotel Millennium gjendet në qendër të Tiranës, vetem 300 me...lexo me shume
                                    Rr. Fortuzi, Tirane, Shqiperi
                                    Harta Disponibilitet:
                                    Hotel Comfort është ndërtuar ne 2007 në katin e parë te një...lexo me shume
                                     Rr. 4 Deshmoret, Tirane, Shqiperi
                                     Harta Disponibilitet:
                                     Hotel Comfort II gjendet ne Tirane, rreth 1,3 km nga qendra...lexo me shume
                                      Rruga Nikolla Jorga, Vila Nr. 8, 1001 Tirana, Albania
                                      Harta Disponibilitet:
                                      Hotel Kastria gjendet në qendër të Tiranës, vetëm 300 m lar...lexo me shume