Diplomat

Rr. Sulejman Delvina, Nd.61, H.2, Tirane, Shqiperi

Hotel Diplomati ndodhet disa minuta larg me makine nga qendra e qytetit, jo shumë larg qendrave të biznesit, zyrave qeveritare dhe ambasadave. Është një hotel i vogël por elegant që ofron akomodim dhe shërbime të klasit të lartë për klientët biznesmenë. Një restorant elegant dhe me stil, ofron kuzhine italiane si dhe mundësinë për te zgjedhur midis një larmi verërash. Për të shijuar një pije apo për të ngrënë diçka të lehtë mund te zgjidhni “ Roof Bar Terrace ” ose Garden Café për një koktej të mrekullueshëm.

Dhomat

Janë 14 dhoma te mobiluara me stil elegant me shtretër të mëdhenj dopio.
Kujdes: Çmimi më i lirë për dhomë teke që shfaqet më poshtë është ai i dhomave më të vogla me vetëm një krevat tek.

Silver award by Authentic Albania Quality Mark Diplomat Hotel is honoured Silver Award by Authentic Albania Quality Mark

Komentet e Klienteve

Shkelqyeshem 4.60 / 5.0 Bazuar ne 1 vleresime

Vendodhja ne Harte

- Ndrysho datat

Sherbimet

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Bar
 • Restorant
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Kend interneti
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Telefon
 • Internet kabllor falas
 • Tharese flokesh
 • Televizor satelitor
 • Aparat per te bere cajin /kafen

Kushtet e Anullimit

Reservations cancelled at least  48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than  48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Koha e Check-In & Check-Out

Check-In: 14:00
Kryej Rezervimin: 12:00

Informacione te tjera Hoteli