- Ndrysho datat
Trego Harten
Vleresimet e Klienteve
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. keq
 2. mire
 3. Shkelqyeshem
Cmimet nga
0 - 500
Klasifikimi me Yje
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Ulet
 2. mesatare
 3. Me te mira
Facilitete
 • Rendit sipas:
 • I Rekomanduar
 • Me i Shitur
 • Popullariteti
 • Me te mirat
 • Cmimi me i mire
 • Emri i Hotelit
Rr.Gjin Bue Shpata, God.27, H.1, Tirane, Shqiperi
Harta Disponibilitet:
Hoteli gjendet prane stadiumit ”Selman Stermasi” dhe eshte ...lexo me shume
  Rr. Sulejman Delvina, Nd.61, H.2, Tirane, Shqiperi
  Harta Disponibilitet:

  Hotel Diplomati ndodhet disa minuta larg me makine nga q...lexo me shume

   Rr. Muhamed Gjollesha, Nd. 38, Tirana, Shqiperi
   Harta Disponibilitet:
   Hotel luksoz me kater yje qe karakterizon traditen, prestig...lexo me shume
    Rr. Themistokli Germenji 2/173, Tirane, Shqiperi
    Harta Disponibilitet:
    I pozicionuar afër qendrës në një zonë elegante të Tiranës,...lexo me shume
     Rr.Jeronim De Rada, Nr.89, Tirane, Shqiperi
     Harta Disponibilitet:
     Në qendër të qytetit, me një stil unik dhe të mahnitshem, v...lexo me shume
      Prane Aeroportit Nderkombetar Tirane, Shqiperi
      Harta Disponibilitet:

      I ndërtuar në vitin 1999, Hotel Verzaci ndodhet në Rinas...lexo me shume

       Rr.Jul Variboba, Nr 6, Tirane, Shqiperi
       Harta Disponibilitet:

       I pozicionuar afër ambasadës së SHBA-së, në një zonë të ...lexo me shume

        Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirane, Shqiperi
        Harta Disponibilitet:
        Hoteli ndodhet në bulevardin kryesor të Tiranës, në afërsi ...lexo me shume
         Parku Kombetar i Malit te Dajtit, Tirane, Shqiperi
         Harta Disponibilitet:
         Hotel Dajti Tower Belvedere ndodhet në pikën turistike të p...lexo me shume
          Rr.Nikolla Jorgo, 24/5, Tirane, Shqiperi
          Harta Disponibilitet:

          Kemi kënaqësinë t’ju prezantojme një hotel të ri, por me...lexo me shume

           Fshati Ibe, Tirane, Shqiperi
           Harta Disponibilitet:
           Teatri Kame Resort ndodhet 20 km larg kryeqytetit Tiranë në...lexo me shume
            Rr.Aleksander Moisiu, Nr 12, Tirane, Shqiperi
            Harta Disponibilitet:

            Bermoni është një hotel modern i ndërtuar në vitin 2002,...lexo me shume

             Autostrada Tirane-Durres, Km 9 perballe Megatek, Tirane, Shqiperi
             Harta Disponibilitet:
             Hotel Aurelis karakterizon traditen, prestigjin dhe mikprit...lexo me shume
              Rr. Emin Duraku, Nr. 8, Tirane, Shqiperi
              Harta Disponibilitet:
              Hotel Broadway një ndër hotelet më luksoze në Tiranë, ndert...lexo me shume
               Prane Aeroportit Nderkombetar Tirane, Shqiperi
               Harta Disponibilitet:
               Hotel Best Western Premier Ark ndodhet afer Aeroportit Nder...lexo me shume
                Rr. Kostandin Kristoforidhi, Nr. 1, Tirane, Shqiperi
                Harta Disponibilitet:
                Hotel SarOtel gjendet në qendër të Tiranës, vetëm një hap l...lexo me shume
                 Rr. Gjergj Kastrioti, Nr.5, Kthesa e Kamzes, Tirane
                 Harta Disponibilitet:
                 Guesthouse Mary gjendet në Tiranë, 4 km nga qendra dhe shum...lexo me shume
                  Rr. Tefta Tashko Koco, Nr. 2, Tirane, Shqiperi
                  Harta Disponibilitet:
                  Hotel Jolly gjendet ne qender te Tiranes, vetem 500 m larg ...lexo me shume
                   Autostrada Tirane-Durres, km 11, Vore, Tirane, Shqiperi
                   Harta Disponibilitet:
                   Nje hotel i ri qe gjendet ne km e 11-te te autostrades kry...lexo me shume
                    Rr. Xhorxhi Martini, Nr. 10, Tirane, Shqiperi
                    Harta Disponibilitet:
                    I vendosur ne qender te qytetit te vjeter, Vila Alba eshte ...lexo me shume
                     Rr. Edit Durham, Nr. 96/2, Tirane, Shqiperi
                     Harta Disponibilitet:
                     Hoteli Nirvana ndodhet pak metra larg nga qendra e Tiranës....lexo me shume
                      Rr. Urani Pano, Tirana, Shqiperi
                      Harta Disponibilitet:
                      Hotel Opera është nje hotel elegant i vendosur në zemër të ...lexo me shume
                       Rr.Bardhok Biba, Nr.59, Tirane, Shqiperi
                       Harta Disponibilitet:

                       Hotel Arber, ndërtuar në vitin 2001 ndodhet në qendër të...lexo me shume

                        Rr. Abdyl Frasheri, VESA CENTER (kati 10), Tirane, Shqiperi
                        Harta Disponibilitet:
                        Hotel La Boheme, ndodhet në lagjen e famshme "Bllok" të Tir...lexo me shume
                         Kryqezimi i Rr.George W. Bush me Blv.Zhan d'Ark, Nr. 15/2, Tirane, Shqiperi
                         Harta Disponibilitet:
                         Hotel Monarc është një hotel Boutique luksoz dhe i klasit t...lexo me shume
                          Rr.Mustafa Matohiti, Vila Nr.2, Tirane, Shqiperi
                          Harta Disponibilitet:
                          Hotel-restoranti Padam Boutique gjendet në një vilë të buku...lexo me shume
                           Rruga Fortuzi 35, Tirane, Shqiperi
                           Harta Disponibilitet:
                           Hotel Patricia është e vendosur 500 metra nga qendra e Tira...lexo me shume
                            Rr.Shkelqim Fusha prane Qendres Kristal, Tirane
                            Harta Disponibilitet:
                            Hotel Queen eshte një prej hoteleve më të reja të kryeqytet...lexo me shume
                             Rruga e Dibres, Nr. 18
                             Harta Disponibilitet:
                             Hotel Austria ndodhet në Tiranë, vetëm 400 metra nga Sheshi...lexo me shume
                              Rr. Margarita Tutulani, Tirana, Shqiperi
                              Harta Disponibilitet:
                              Dynasty është një hotel që para së gjithash vlerëson rëndës...lexo me shume
                               Blv. Bajram Curri, Nd.36 H.1, Tirane, Shqiperi
                               Harta Disponibilitet:

                               Hotel Diplomat Fashion ndodhet 10 minuta larg qendrës se...lexo me shume

                                Rr. Gjeneral Nikols, Tirane, Shqiperi
                                Harta Disponibilitet:
                                Hotel Dreri eshte nje perle qe gjendet në Parkun Kombëtar, ...lexo me shume
                                 Rr. Ismail Qemali, Nr.11, Tirane, Shqiperi
                                 Harta Disponibilitet:
                                 I ndertuar ne 2001, ky hotel me kater yje gjendet ne zemer ...lexo me shume
                                  Rr.Rexhep Hamit Demi, Qyteti Studenti, Tirane, Shqiperi
                                  Harta Disponibilitet:
                                  Hotel Ikea ofron një bar dhe një restorant qe shërben kuzhi...lexo me shume
                                   Rr. Myrtezim Këlliçi 20, Tirane, Shqiperi
                                   Harta Disponibilitet:
                                   Në Tiranë ka lindur një hotel që sjell një qasje të re mikp...lexo me shume
                                    Rr. Dibres, Ndertesa 331, Hyrja 1, Tirane, Shqiperi
                                    Harta Disponibilitet:
                                    Victoria Hotel është një hotel ndërkombëtar, i themeluar në...lexo me shume
                                     Rr. Fadil Rada, Nr. 60, Tirane, Shqiperi
                                     Harta Disponibilitet:
                                     Hotel Vila 60 ndodhet 350 metra nga qendra e Tiranës. Hotel...lexo me shume
                                      Rr. Muhamet Gjollesha, Tirane, Shqiperi
                                      Harta Disponibilitet:
                                      Hoteli ndodhet 1000 m larg nga qendra e qytetit në afërsi t...lexo me shume
                                       Rr. Pjeter Bogdani, Nd. 5, Kt. 2, Tirane, Shqiperi
                                       Harta Disponibilitet:
                                       Hostel Propaganda ndodhet 1 km nga qendra e Tiranës dhe She...lexo me shume
                                        Rruga e Bogdaneve nr 4, Tirane, Shqiperi
                                        Harta Disponibilitet:
                                        Hotel Serenity ndodhet ne Tirane dhe ofron nje akomodim me ...lexo me shume
                                         Autostrada Tirana-Durres, Km. 7, Tirane, Shqiperi
                                         Harta Disponibilitet:
                                         Resort Te Stela ndodhet në autostradën Tiranë-Durres, km i ...lexo me shume
                                          Rr. Myslym Shyri (prapa Big Market), Tirane, Shqiperi
                                          Harta Disponibilitet:
                                          Për këdo që dëshiron të përjetojnë nje qendrim te ngrohte m...lexo me shume
                                           Qender Vore, Autostrada Tirane-Durres
                                           Harta Disponibilitet:
                                           Hotel Continental gjendet vetem 10 minuta larg nga Tirana, ...lexo me shume
                                            Rr. Sami Frasheri, Nr.56, Tirana, Shqiperi
                                            Harta Disponibilitet:
                                            The Rooms është një hotel i ri dhe ekskluziv me 4 yje qe nd...lexo me shume
                                             Blv Zogu I; Nd.22; H.7, Tirane, Shqiperi
                                             Harta Disponibilitet:
                                             Ky hotel i kendshem i ndertuar ne vitin 2003 ndodhet ne qen...lexo me shume
                                              Rr. Murat Toptani, Tirane, Shqiperi
                                              Harta Disponibilitet:
                                              Hotel Millennium gjendet në qendër të Tiranës, vetem 300 me...lexo me shume
                                               Rr. Fortuzi, Tirane, Shqiperi
                                               Harta Disponibilitet:
                                               Hotel Comfort është ndërtuar ne 2007 në katin e parë te një...lexo me shume
                                                Rruga "Qemal Stafa" 176/1, 1001 Tirana, Albania
                                                Harta Disponibilitet: